Hakkımızda

Tırnak Sepeti Hakkında

Türkiye kişisel bakım sektöründe lider olan Tırnak Sepeti 2019 yılında İstanbul’da kurulan bir kozmetik firmasıdır. Yalnız Tırnak Sepeti E-ticaret sitesinde bulunan ithal markaların yanı sıra pek çok markaya air ürünün yer aldığı tırnak sepeti ; makyaj ürünlerinden tırnak bakım ve temizliğe kadar 15 farklı kategoride 1000’i aşkın ürünü tüketiciler ile buluşturan , Türkiye’nin 1 numaralı kişisel bakım marketidir.

Tüketiciler tarafından ‘aşık olunan marka’ ve ‘kişisel bakım sektörünün 1 numaralı markası’ seçilerek bir çok ödül alan Tırnak Sepeti , yenilikçi ve dinamik duruşu , ileri teknolojik alt yapısı ve uzmanlaşmış mağazacılık anlayışı ile birçok ilke imza atarak sektördeki hizmet çıtasını en üst seviyelere taşımaktadır.

“iyi bak kendine” mottosu ile yola çıkan Tırnak Sepeti’in amacı ; müşterilerine kolay ulaşılabilir, hızlı ve rahat alışveriş imkânı sunarken temel kişisel bakım ihtiyaçlarının yanı sıra heyecan veren yeni markalar ve ürünler ile müşterilerine kişiye özel keyifli bir alışveriş deneyimi sunmaktır.

icon-1

Kolay İade

icon-2

Yardım ve Destek

icon-3

İletişim